Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego

Realizacja kampanii informacyjno- promocyjnej dla RPO Województwa Podlaskiego zajmuje szczególne miejsce w naszym portfolio. Wybrana strategia to wywołanie jak najbardziej pozytywnych skojarzeń z tematem kampanii poprzez zastosowanie ciekawej gry słów.

  • BRAND DESIGN
  • ATL/BTL MEDIA
  • VIDEOGrupą docelową projektu są przedsiębiorcy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, a także beneficjenci  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. To wymagająca i zróżnicowana grupa, dlatego nasze działania promocyjne są różnorodne. Obejmują kampanię w Internecie - publikację artykułów i emisję spotów animowanych pre-roll, wysyłkę mailingową oraz emisję spotów w  radio.  Tematy do promocji często odnoszą się do spraw proceduralnych tj. korzystanie z bazy konkurencyjności, które niełatwo wypromować. Dlatego w naszej kampanii postawiliśmy na pozytywną grę słów i skojarzeń. Nieoczywiste, niebanalne podejście do tematu pozwoliło dotrzeć odbiorców, wzbudzić  zaskoczenie i  zainteresowanie. 

 

Aby lepiej trafić do odbiorców, stworzyliśmy BENQA - głównego bohatera kampanii, tzw. brand hero - Beneficjenta Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, który stał się przewodnikiem dla przedsiębiorców. Spójna koncepcja bohatera i jego różnorodnych wcieleń tworzy cykl 30 sekundowych odcinków animacji, które informują i promują Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego.

Już niedługo nowe przygody BENQA - sledźcie nas na  Facebook oraz YouTube