Zespół

nasza największa wartość

Tacy jesteśmy. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkowo. Starannie dobieramy osoby do naszego zespołu, ponieważ jest to najcenniejsze, co mamy.
MICHAŁ WASILEWSKI

MICHAŁ WASILEWSKI

Pomysłodawca APLAN MEDIA. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania i twórczego myślenia. Odpowiedzialny, rzeczowy, wymagający - od siebie i innych. Jest świetnym negocjatorem. Uwielbia kontakt z Klientem, zajmuje się planowaniem oraz zakupem mediów.

MICHAŁ PRZYBYSZ

MICHAŁ PRZYBYSZ

Nasz motor napędowy. Dniami i nocami czuwa nad powodzeniem wszystkich projektów. Jeśli czegoś nie wie, zrobi wszystko, by znaleźć odpowiedź. Jest otwarty i kreatywny, lubi wyzwania i często podejmuje się wykonania rzeczy niemożliwych. Chciałby, żeby doba miała więcej godzin.

JACEK OSIECKI

JACEK OSIECKI

Z nami od początku. Jak widać.. zawsze swobodnie i pozytywnie nastawiony do życia :-) Zajmuje się wizualizacją pomysłów swoich kolegów. Cechuje go wyobraźnia i świetne wyczucie potrzeb Klienta. Kreatywny artysta i utalentowany rzemieślnik w jednym.

JAKUB DRABIK

JAKUB DRABIK

Zawsze w ruchu. Młody, energiczny i chętny do pracy, która wciąż sprawia mu radość. Kieruje projektami, lubi planować zadania i poświęca im sporą część życia. W firmie odpowiada za komunikację w projekcie. Jest otwarty na wszelkie nowości.

Małgorzata Waszczyk – Cocińska

Małgorzata Waszczyk – Cocińska

Nasza dyrektor zarządzająca! Łączy umiejętności zdobyte wcześniej jako marketingowiec, PR-owiec, wykładowca, trener biznesu i szkoleniowiec. Ponad wszystko stawia kontakt z człowiekiem, którego uważa za najcenniejszą wartość w firmie. W APLANie zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem, m.in. trafficiem i kadrami. W wolnych chwilach (podobno ma takie) odkrywa kosmos, zajmując się astrofotografią, chociaż fotografią makro też nie gardzi. Pasją Gosi jest również make-up, co można obserwować na jej Instagramie i na co dzień w biurze.

Karolina Żak

Karolina Żak

Media społecznościowe to jej działka, ale udziela się nie tylko na fb. Koordynuje projekty, potrafi działać skutecznie i zawsze z uśmiechem. Skupiona na pracy, szybko znajduje właściwe rozwiązanie. Lubi wygrywać.. przetargi też :)

Magdalena Banasiak

Magdalena Banasiak

Twardo stąpa po ziemi choć jej głowa jest pełna pomysłów. Dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Sukcesywnie dąży do założonych celów, a swoim projektom oddaje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej bułka z masłem... orzechowym.

Karol Kępa

Karol Kępa

Informatyk, twórca oryginalnych systemów CMS i CRM. Pasjonat programowania. Dynamiczny i aktywny generator pomysłów. Zawodowiec, sprawdza się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Maksym Kilańczyk

Maksym Kilańczyk

Copywriter. Odpowiedzialny za tworzenie konceptów i kreacji na potrzeby kampanii ATL, BTL, TTL. Dostarczyciel intrygujących pomysłów i porządnego contentu. Z pasją ustawia literki w mądre teksty, od krótkich nagłówków po scenariusze produkcji video. Entuzjasta żartów słownych i pizzy z bRazylią. Kiedyś wyda swoją książkę, a ktoś zrobi z niej serial.

Piotr Siech

Piotr Siech

Dobrych grafików nigdy dość. Szczególnie tak dobrych jak Piotrek. Zaawansowane ilustracje ma w najmniejszym palcu, a wszelkie projekty graficzne to dla niego bułka z masłem. Praca? Jaka praca? Piotrek kieruje się powiedzeniem: wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.

Marta Matusiak

Marta Matusiak

Nasza Graphic Designer to totalnie artystyczny umysł. Angażuje się w projekt całym sercem i uwierzcie nam, jest dobra w te klocki! Jej drugie imię to Kreatywność. Potrafi zrobić wszystko z niczego.

Hubert Bętkowski

Hubert Bętkowski

Hubert jest motion designerem. Poproszony o wytłumaczenie laikowi tego, co robi w APLAN MEDIA, stworzył kilka pełnych pasji zdań, które musimy skrócić do prostego – animuje i montuje filmy. W wolnych chwilach pstryka zdjęcia, składa filmy i je dużo dobrych rzeczy (niedobrych nie lubi). Woli aktywną formę spędzania czasu, pewnie dlatego szybko spala wszystkie ciasta i ciasteczka zjedzone w pracy.

Katarzyna Jarzyńska

Katarzyna Jarzyńska

Grafika to jej działka, a identyfikacja wizualna największa pasja. Kocha minimalizm i proste rozwiązania. W wolnych chwilach rysuje i maluje, a wszystko to podczas oglądania zagranicznych seriali.

Milena Żyłka

Milena Żyłka

Reklamy, plakaty, infografiki, strony internetowe… to tylko kropla w morzu umiejętności graficznych Mileny. Choć ma 177 cm wzrostu, nie buja w obłokach, lecz podejmie każde graficzne wyzwanie! Przedstawiamy Wam naszą graphic designer do zadań specjalnych. Nie da się ukryć, że ma żyłkę do grafiki.

Justyna Maciejewska

Justyna Maciejewska

Justyna na co dzień żongluje słowami jako copywriter w APLANie. Twierdzi, że nie ma nudnych tematów, dlatego niestraszny jej żaden projekt. Doświadczenie w roli specjalisty ds. obsługi pomaga jej zrozumieć i spełnić oczekiwania klientów. Styl pisania zmienia równie sprawnie, jak kameleon swoje kolory. Kieruje się zasadą: jedna kawa – jeden tekst. Coraz bardziej boimy się o jej serce, ale o kondycję Justyny dba czworonożny trener personalny, który przejął też rolę zegar(k)a biologicznego.

Marta Sobczak

Marta Sobczak

Facebook’a i Instagrama’a ma w małym paluszku, w Aplanie odpowiada za wizerunek marek w social media. Zaangażowana w swoją pracę, potrafi stworzyć post na każdy temat! Fanka mopsów, czytania reportaży, podróży (szczególnie do Hiszpanii) i serka wiejskiego. Ceni ludzi, którzy stawiają przecinki we właściwych miejscach. Dba o Mariusza, który potrafi zranić i jest kaktusem.

Paula Wasiak

Paula Wasiak

Paula jest osobą dobrze zorganizowaną i zaangażowaną, a jeśli czegoś się podejmuje, to robi to porządnie (inaczej nie ma sensu). Te cechy tworzą z niej idealnego project managera. Do jej zadań należy m.in. zarządzanie projektami, koordynacja pracy zespołu i pilnowanie terminów. Świetnie dogaduje się z teamem i (co trudniejsze) z klientami! Prywatnie interesują ją wszystko, co łączy się z tworzeniem (ładnych rzeczy) – sztuka, moda i design.

Izabela Wilczek

Izabela Wilczek

W firmie pełni funkcję project managera, czyli ogarniacza projektów i pogromcy czasu. Kreatywnie rozwiąże każdy problem, bo Iza to nasza oaza spokoju, ale jeśli już się zdenerwuje, to nie ma zmiłuj (jeszcze się nie zdarzyło, odpukać). Prywatnie fanka kotów, pozytywnych i dobrych ludzi. W podróżach najbardziej ceni poznawanie nowych religii, ludzi i kultur. Najmilej wspomina wyprawy na wyspę Boracay i świątynię Ankor Wat w Kambodży. Doskonała w pieczeniu tortów i innych słodkości (które czasem przynosi do pracy).

Marika Owsiak

Marika Owsiak

W pracy maluje słowem jako copywriter, a w wolnych chwilach akrylami. Na potrzeby projektów tworzy scenariusze, artykuły i wszystko to, czego zapragną klienci. Absolwentka Kulturoznawstwa, która zrozumiała, że z pracą w kulturze może być ciężko, więc już od kilku lat robi Internety. Od zawsze fotografuje, a od niedawna stara się grać na gitarze. Nie umie pływać, ale kocha morze. Chciałaby mieć psa, ale musi zadowolić się kotem.

Justyna Bąk

Justyna Bąk

Social media specialist ze wskazaniem na obsługę Instagrama, którego uwielbia. Każdy profil, który prowadzi wygląda profesjonalnie i estetycznie. Ma zawsze uporządkowane biureczko, chociaż pełno na nim #instagadżetów. Wolny czas lubi spędzać w plenerze, najchętniej nad morzem. Jeśli w czasie urlopu nie ma jej akurat na plaży, to pewnie opiekuje się swoimi dwoma kotami.

Monika Gregulska

Monika Gregulska

Jeśli grafika ma się spodobać wszystkim, Monika wie, jak to zrobić. Z anielską cierpliwością słucha wątpliwości klientów, które wymazuje jak gumką, kiedy prezentuje swoje realizacje. Jest animatorką, ale nie bawi się z dziećmi, tylko z obrazem. Potrafi go „rozruszać” i dodać dynamizmu tam, gdzie wcześniej go nie było. A czy wiecie, jak nazywa się kot grafika? Pixel – i to nie żart, bo właśnie tak zwie się mruczący współlokator naszej Moniki.

Agnieszka Jastrząbek

Agnieszka Jastrząbek

Autorka tekstów. Jest empatyczna i zna ludzką psychikę, ale nadal rozwija swoje miękkie kompetencje. Uważa, że jeżeli robi się w życiu to, co się lubi, nigdy nie będzie trzeba pracować.

Agnieszka Suskiewicz

Agnieszka Suskiewicz

Specjalistka od social media. Cicha jak myszka, pracowita jak mrówka, uśmiechnięta jak kuoka. Zamiast mówić i brać, woli słuchać i dawać. Doskonale zorganizowana na każdym polu. Z internetowo-społecznościowego chaosu wyprowadza ład i harmonię. Szyje nie tylko posty i wpisy, ale również ubrania! Poza modą uwielbia sushi, nowe wyzwania i podróże. Na pytanie „pies czy kot?” Agnieszka odpowiada „pies I kot!”.

Maciej Kruk

Maciej Kruk

Specjalista ds. produkcji filmowej i człowiek z działu kreacji. Reżyser, scenarzysta, optymista. To on - pełen pasji - rozmawia z klientami i wykonawcami o realizacjach wideo, które zawsze stara się wzbogacać o ciekawe story. Do pracy jeździ rowerem, bo nie ma prywatnej rakiety, a samochodów się boi. Po godzinach czyta wszystko, myśli o kosmosie i kombinuje jak grać na konsoli, zachowując umiar. Interesują go ludzkie historie. Lubi góry i ryż.

Ewa Trzewikowska

Ewa Trzewikowska

Art Director z powołania. W naszym zespole odpowiada za wizualną stronę projektów, dbając o to, żeby wszystko było pięknie i na tip top. Utalentowana i wszechstronna – kreuje, projektuje, fotografuje i rysuje. W wolnych chwilach zajmuje się renowacją mebli, nadając im drugie (oczywiście piękne) życie. A jeśli trzeba, to nawet potrafi rzucić… dobrym hasłem.

Joanna Maksymiuk-Lipszyc

Joanna Maksymiuk-Lipszyc

Copywriterka od lat, jeśli nie od urodzenia. Pierwsze wierszyki i piosenki wymyślała już we wczesnym dzieciństwie. Uwielbia łamać język na wszelkie sposoby, ale jeśli trzeba, potrafi go też całkiem sprawnie poskładać. Z wykształcenia filozofka, co przydaje jej się przy tworzeniu strategii i analizowaniu insightów.

KLAUDIA MICHALSKA

KLAUDIA MICHALSKA

Klaudia to prawa ręka APLANowego zarządu. Jej uśmiech wita wszystkich, którzy przekraczają próg naszego biura. Zajmuje się dokumentami, pocztą, telefonami, mejlami i całą masą innych zadań, na które nikt poza nią nie umiałby znaleźć czasu. Jej super moce to zdrowy perfekcjonizm i doskonała organizacja pracy. Klaudii nie brakuje ambicji, dlatego po pracy studiuje psychologię. Tak zwany czas wolny wypełniają jej spotkania z rodziną, przyjaciółmi i… bohaterami ulubionych seriali.

BRAKUJE TU CIEBIE?

BRAKUJE TU CIEBIE?

Dołącz do naszego zespołu. Zastanawiasz się, czy tu pasujesz? Sprawdź!

DOŁĄCZ DO NAS