Zespół

nasza największa wartość

Tacy jesteśmy. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkowo. Starannie dobieramy osoby do naszego zespołu, ponieważ jest to najcenniejsze, co mamy.
MICHAŁ WASILEWSKI

MICHAŁ WASILEWSKI

Pomysłodawca APLAN MEDIA. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania i twórczego myślenia. Odpowiedzialny, rzeczowy, wymagający - od siebie i innych. Jest świetnym negocjatorem. Uwielbia kontakt z Klientem, zajmuje się planowaniem oraz zakupem mediów.

MICHAŁ PRZYBYSZ

MICHAŁ PRZYBYSZ

Nasz motor napędowy. Dniami i nocami czuwa nad powodzeniem wszystkich projektów. Jeśli czegoś nie wie, zrobi wszystko, by znaleźć odpowiedź. Jest otwarty i kreatywny, lubi wyzwania i często podejmuje się wykonania rzeczy niemożliwych. Chciałby, żeby doba miała więcej godzin.

JACEK OSIECKI

JACEK OSIECKI

Z nami od początku. Jak widać.. zawsze swobodnie i pozytywnie nastawiony do życia :-) Zajmuje się wizualizacją pomysłów swoich kolegów. Cechuje go wyobraźnia i świetne wyczucie potrzeb Klienta. Kreatywny artysta i utalentowany rzemieślnik w jednym.

JAROSŁAW FEDISZ

JAROSŁAW FEDISZ

Twórca najlepszych projektów, doskonały specjalista. Siła spokoju. Umie słuchać. W jego pracy liczy się motywacja i zaangażowanie. Zna branżę od podszewki. Zawsze opanowany, niewiele rzeczy może go zdziwić czy zdenerwować. Prawdziwie kartezjański umysł.

JAKUB DRABIK

JAKUB DRABIK

Zawsze w ruchu. Młody, energiczny i chętny do pracy, która wciąż sprawia mu radość. Kieruje projektami, lubi planować zadania i poświęca im sporą część życia. W firmie odpowiada za komunikację w projekcie. Jest otwarty na wszelkie nowości.

Małgorzata Waszczyk – Cocińska

Małgorzata Waszczyk – Cocińska

Nasza dyrektor zarządzająca! Łączy umiejętności zdobyte wcześniej jako marketingowiec, PR-owiec, wykładowca, trener biznesu i szkoleniowiec. Ponad wszystko stawia kontakt z człowiekiem, którego uważa za najcenniejszą wartość w firmie. W APLANie zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem, m.in. trafficiem i kadrami. W wolnych chwilach (podobno ma takie) odkrywa kosmos, zajmując się astrofotografią, chociaż fotografią makro też nie gardzi. Pasją Gosi jest również make-up, co można obserwować na jej Instagramie i na co dzień w biurze.

Karolina Żak

Karolina Żak

Media społecznościowe to jej działka, ale udziela się nie tylko na fb. Koordynuje projekty, potrafi działać skutecznie i zawsze z uśmiechem. Skupiona na pracy, szybko znajduje właściwe rozwiązanie. Lubi wygrywać.. przetargi też :)

Magdalena Banasiak

Magdalena Banasiak

Twardo stąpa po ziemi choć jej głowa jest pełna pomysłów. Dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Sukcesywnie dąży do założonych celów, a swoim projektom oddaje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej bułka z masłem... orzechowym.

Anna Kawecka

Anna Kawecka

Kreatywna wariatka, która wyczarowuje niesztampowe projekty graficzne. Indywidualistka, która ma własne zdanie i ceni sobie spokój podczas tworzenia. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem z całym zespołem. Nie może żyć bez małej czarnej i gdyby nie grafika, zdecydowanie zostałaby kolumbijskim plantatorem kawy.

Karol Kępa

Karol Kępa

Informatyk, twórca oryginalnych systemów CMS i CRM. Pasjonat programowania. Dynamiczny i aktywny generator pomysłów. Zawodowiec, sprawdza się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Maksym Kilańczyk

Maksym Kilańczyk

Copywriter. Odpowiedzialny za tworzenie konceptów i kreacji na potrzeby kampanii ATL, BTL, TTL. Dostarczyciel intrygujących pomysłów i porządnego contentu. Z pasją ustawia literki w mądre teksty, od krótkich nagłówków po scenariusze produkcji video. Entuzjasta żartów słownych i pizzy z bRazylią. Kiedyś wyda swoją książkę, a ktoś zrobi z niej serial.

Michalina Grzesiak

Michalina Grzesiak

Specjalistka ds. kontaktu z blogosferą i influencerami. Jednoosobowy oddział do zadań specjalnych: felietonistka, pisarka, blogerka, mama dwójki, właścicielka psa i kota, lokalna patriotka… Zainteresowana PR-em i nowymi mediami. Prowadzi bloga Krystyno, nie denerwuj matki. W APLAN MEDIA odpowiedzialna za komunikację i współtworzenie ze światem Internetu i influencerami.

Piotr Siech

Piotr Siech

Dobrych grafików nigdy dość. Szczególnie tak dobrych jak Piotrek. Zaawansowane ilustracje ma w najmniejszym palcu, a wszelkie projekty graficzne to dla niego bułka z masłem. Praca? Jaka praca? Piotrek kieruje się powiedzeniem: wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.

Marta Matusiak

Marta Matusiak

Nasza Graphic Designer to totalnie artystyczny umysł. Angażuje się w projekt całym sercem i uwierzcie nam, jest dobra w te klocki! Jej drugie imię to Kreatywność. Potrafi zrobić wszystko z niczego.

Katarzyna Jarzyńska

Katarzyna Jarzyńska

Grafika to jej działka, a identyfikacja wizualna największa pasja. Kocha minimalizm i proste rozwiązania. W wolnych chwilach rysuje i maluje, a wszystko to podczas oglądania zagranicznych seriali.

Milena Żyłka

Milena Żyłka

Reklamy, plakaty, infografiki, strony internetowe… to tylko kropla w morzu umiejętności graficznych Mileny. Choć ma 177 cm wzrostu, nie buja w obłokach, lecz podejmie każde graficzne wyzwanie! Przedstawiamy Wam naszą graphic designer do zadań specjalnych. Nie da się ukryć, że ma żyłkę do grafiki.

Izabela Niemczyk

Izabela Niemczyk

Co robi Iza? Wszystko! Jak przystało na asystentkę ds. administracyjno-biurowych, oddaje się w całości papierkowej robocie. Czuje miętę do kultury japońskiej, a po godzinach spędzonych za aplanowskim biurkiem, zasiada do osobistego, aby… grać w gry komputerowe!

Piotr Stanisławski

Piotr Stanisławski

Jego pasją są pociągi towarowe, ale największy pociąg ma do grafiki. W pracy stosuje zasadę, że dobry projekt to funkcjonalny projekt. Opuszczając biuro zamienia grafikę komputerową na sztukę uliczną i graffiti. Łódź pełna jest jego prac!

Justyna Maciejewska

Justyna Maciejewska

Justyna na co dzień żongluje słowami jako copywriter w APLANie. Twierdzi, że nie ma nudnych tematów, dlatego niestraszny jej żaden projekt. Doświadczenie w roli specjalisty ds. obsługi pomaga jej zrozumieć i spełnić oczekiwania klientów. Styl pisania zmienia równie sprawnie, jak kameleon swoje kolory. Kieruje się zasadą: jedna kawa – jeden tekst. Coraz bardziej boimy się o jej serce, ale o kondycję Justyny dba czworonożny trener personalny, który przejął też rolę zegar(k)a biologicznego.

Marta Sobczak

Marta Sobczak

Facebook’a i Instagrama’a ma w małym paluszku, w Aplanie odpowiada za wizerunek marek w social media. Zaangażowana w swoją pracę, potrafi stworzyć post na każdy temat! Fanka mopsów, czytania reportaży, podróży (szczególnie do Hiszpanii) i serka wiejskiego. Ceni ludzi, którzy stawiają przecinki we właściwych miejscach. Dba o Mariusza, który potrafi zranić i jest kaktusem.

Paula Wasiak

Paula Wasiak

Paula jest osobą dobrze zorganizowaną i zaangażowaną, a jeśli czegoś się podejmuje, to robi to porządnie (inaczej nie ma sensu). Te cechy tworzą z niej idealnego project managera. Do jej zadań należy m.in. zarządzanie projektami, koordynacja pracy zespołu i pilnowanie terminów. Świetnie dogaduje się z teamem i (co trudniejsze) z klientami! Prywatnie interesują ją wszystko, co łączy się z tworzeniem (ładnych rzeczy) – sztuka, moda i design.

Izabela Wilczek

Izabela Wilczek

W firmie pełni funkcję project managera, czyli ogarniacza projektów i pogromcy czasu. Kreatywnie rozwiąże każdy problem, bo Iza to nasza oaza spokoju, ale jeśli już się zdenerwuje, to nie ma zmiłuj (jeszcze się nie zdarzyło, odpukać). Prywatnie fanka kotów, pozytywnych i dobrych ludzi. W podróżach najbardziej ceni poznawanie nowych religii, ludzi i kultur. Najmilej wspomina wyprawy na wyspę Boracay i świątynię Ankor Wat w Kambodży. Doskonała w pieczeniu tortów i innych słodkości (które czasem przynosi do pracy).

Marika Owsiak

Marika Owsiak

W pracy maluje słowem jako copywriter, a w wolnych chwilach akrylami. Na potrzeby projektów tworzy scenariusze, artykuły i wszystko to, czego zapragną klienci. Absolwentka Kulturoznawstwa, która zrozumiała, że z pracą w kulturze może być ciężko, więc już od kilku lat robi Internety. Od zawsze fotografuje, a od niedawna stara się grać na gitarze. Nie umie pływać, ale kocha morze. Chciałaby mieć psa, ale musi zadowolić się kotem.

Justyna Bąk

Justyna Bąk

Social media specialist ze wskazaniem na obsługę Instagrama, którego uwielbia. Każdy profil, który prowadzi wygląda profesjonalnie i estetycznie. Ma zawsze uporządkowane biureczko, chociaż pełno na nim #instagadżetów. Wolny czas lubi spędzać w plenerze, najchętniej nad morzem. Jeśli w czasie urlopu nie ma jej akurat na plaży, to pewnie opiekuje się swoimi dwoma kotami.

Judyta Antoniuk

Judyta Antoniuk

Judyta to doskonały przykład amerykańskiego (polskiego?) snu — od stażysty do pracownika. Nasz świeżo upieczony grafik, któremu niestraszne żadne zadanie, a w dodatku spokojny i ambitny człowiek. Studiuje wzornictwo na ASP (ale kręci ją także grafika użytkowa), a po godzinach ucieka w projektowanie własnej linii naczyń ceramicznych (które można znaleźć już w sprzedaży). Plany na przyszłość? Hodowla baranów i alpak.

Agnieszka Jastrząbek

Agnieszka Jastrząbek

Autorka tekstów. Jest empatyczna i zna ludzką psychikę, ale nadal rozwija swoje miękkie kompetencje. Uważa, że jeżeli robi się w życiu to, co się lubi, nigdy nie będzie trzeba pracować.

BRAKUJE TU CIEBIE?

BRAKUJE TU CIEBIE?

Dołącz do naszego zespołu. Zastanawiasz się, czy tu pasujesz? Sprawdź!

DOŁĄCZ DO NAS