Zespół

nasza największa wartość

Tacy jesteśmy. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkowo. Starannie dobieramy osoby do naszego zespołu, ponieważ jest to najcenniejsze, co mamy.
MICHAŁ WASILEWSKI

MICHAŁ WASILEWSKI

Pomysłodawca APLAN MEDIA. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania i twórczego myślenia. Odpowiedzialny, rzeczowy, wymagający - od siebie i innych. Jest świetnym negocjatorem. Uwielbia kontakt z Klientem, zajmuje się planowaniem oraz zakupem mediów.

MICHAŁ PRZYBYSZ

MICHAŁ PRZYBYSZ

Nasz motor napędowy. Dniami i nocami czuwa nad powodzeniem wszystkich projektów. Jeśli czegoś nie wie, zrobi wszystko, by znaleźć odpowiedź. Jest otwarty i kreatywny, lubi wyzwania i często podejmuje się wykonania rzeczy niemożliwych. Chciałby, żeby doba miała więcej godzin.

JACEK OSIECKI

JACEK OSIECKI

Z nami od początku. Jak widać.. zawsze swobodnie i pozytywnie nastawiony do życia :-) Zajmuje się wizualizacją pomysłów swoich kolegów. Cechuje go wyobraźnia i świetne wyczucie potrzeb Klienta. Kreatywny artysta i utalentowany rzemieślnik w jednym.

JAROSŁAW FEDISZ

JAROSŁAW FEDISZ

Twórca najlepszych projektów, doskonały specjalista. Siła spokoju. Umie słuchać. W jego pracy liczy się motywacja i zaangażowanie. Zna branżę od podszewki. Zawsze opanowany, niewiele rzeczy może go zdziwić czy zdenerwować. Prawdziwie kartezjański umysł.

Karolina Nosowska

Karolina Nosowska

Media społecznościowe to jej działka, ale udziela się nie tylko na fb. Koordynuje projekty, potrafi działać skutecznie i zawsze z uśmiechem. Skupiona na pracy, szybko znajduje właściwe rozwiązanie. Lubi wygrywać.. przetargi też :)

JAKUB DRABIK

JAKUB DRABIK

Zawsze w ruchu. Młody, energiczny i chętny do pracy, która wciąż sprawia mu radość. Kieruje projektami, lubi planować zadania i poświęca im sporą część życia. W firmie odpowiada za komunikację w projekcie. Jest otwarty na wszelkie nowości.

Tomasz Sabuda

Tomasz Sabuda

Prawdziwy fighter w naszym zespole. Grafik - perfekcjonista, chętny do pracy i pomocy. Jego "nie ma najmniejszego problemu!" skutecznie udziela się wszystkim w zespole. Zawsze idzie do przodu, a po pracy.. na brazylijskie ju-jitsu.

Magdalena Banasiak

Magdalena Banasiak

Twardo stąpa po ziemi choć jej głowa jest pełna pomysłów. Dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Sukcesywnie dąży do założonych celów, a swoim projektom oddaje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej bułka z masłem... orzechowym.

Marta Dudzińska

Marta Dudzińska

Marta Dudzińska - asystentka marketingu. Jest pozytywnie zakręconą osobą. W pracy pomaga innym ruszyć z miejsca i wspiera przy realizacji celów. Zawsze kończy to, co zaczyna, jest inspirująca i pracowita. Posiada licencję na gotowanie, co napełnia radością cały zespół.

Anna Kawecka

Anna Kawecka

Kreatywna wariatka, która wyczarowuje niesztampowe projekty graficzne. Indywidualistka, która ma własne zdanie i ceni sobie spokój podczas tworzenia. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem z całym zespołem. Nie może żyć bez małej czarnej i gdyby nie grafika, zdecydowanie zostałaby kolumbijskim plantatorem kawy.

Karol Kępa

Karol Kępa

Informatyk, twórca oryginalnych systemów CMS i CRM. Pasjonat programowania. Dynamiczny i aktywny generator pomysłów. Zawodowiec, sprawdza się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Yevhen Kviatkovskyi

Yevhen Kviatkovskyi

Informatyk, w swoim fachu stawia na innowacje. Profesjonalista, rozwiąże każdy, nawet nietypowy problem. Prywatnie osoba pełna pozytywnej energii i równowagi. W wolnym czasie podobno buduje wynalazki? :-)

Agnieszka Jastrząbek

Agnieszka Jastrząbek

Autorka tekstów. Jest empatyczna i zna ludzką psychikę, ale nadal rozwija swoje miękkie kompetencje. Uważa, że jeżeli robi się w życiu to, co się lubi, nigdy nie będzie trzeba pracować.

Aleksandra Stanisławska

Aleksandra Stanisławska

Z zamiłowania do sztuki angażuje się w eventy i różne wydarzenia artystyczne. Doskonała organizatorka. Odnajduje się i sprawdza także w roli animatorki kultury, z pasją i pełnym oddaniem podchodząc do pracy z ludźmi.

Kamil Kuligowski

Kamil Kuligowski

Powiedzieć o nim człowiek orkiestra nie będzie nadużyciem. Producent, aktor, animator kultury, instruktor teatralny, szczudlarz, twórca happeningów, warsztatów artystycznych i spektakli ulicznych. Jego autorskie przedsięwzięcia charakteryzuje wysoki poziom artystyczny i mądre przesłanie. Jak mówi: "Wiemy, że kształtujemy gust młodego odbiorcy. To duża odpowiedzialność!"

Estera Urban

Estera Urban

Kreacja to słowo, które pasuje do niej najbardziej.. Kreatorka scenografii, rekwizytów, gier i kostiumów. Przedmioty sceniczne, które wychodzą spod jej ręki, są barwne, wieloznaczne, dalekie od kiczu i tandety.

Klaudia Kalabińska

Klaudia Kalabińska

Nie rozstając się z aparatem, zapewnia mnóstwo świetnych kadrów oraz pozytywnej energii. Z zawodu i zamiłowania fotograf z artystycznym spojrzeniem. W duecie z Rafałem tworzą kompleksowe i niezapomniane sesje, stale pracując z zespołem przy kreacji wizerunku.

Rafał Kalabiński

Rafał Kalabiński

Zajmuje się produkcją filmową, niespotykanie pogodny człowiek. Nie rozstaje się z kamerą i poczuciem humoru. Szuka inspiracji na całym świecie, w ciągu miesiąca potrafi odwiedzić cztery kontynenty.

Weronika Maros

Weronika Maros

Edukatorka oraz animatorka kultury, performerka. Posiada wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej. W APLAN MEDIA odpowiedzialna jest za organizację, koordynację, prowadzenie warsztatów plastycznych. Wierzy w uzdrawiającą moc sztuki.

BRAKUJE TU CIEBIE?

BRAKUJE TU CIEBIE?

Dołącz do naszego zespołu. Zastanawiasz się, czy tu pasujesz? Sprawdź!

DOŁĄCZ DO NAS