Zespół

nasza największa wartość

Tacy jesteśmy. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkowo. Starannie dobieramy osoby do naszego zespołu, ponieważ jest to najcenniejsze, co mamy.
MICHAŁ WASILEWSKI

MICHAŁ WASILEWSKI

Pomysłodawca APLAN MEDIA. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania i twórczego myślenia. Odpowiedzialny, rzeczowy, wymagający - od siebie i innych. Jest świetnym negocjatorem. Uwielbia kontakt z Klientem, zajmuje się planowaniem oraz zakupem mediów.

MICHAŁ PRZYBYSZ

MICHAŁ PRZYBYSZ

Nasz motor napędowy. Dniami i nocami czuwa nad powodzeniem wszystkich projektów. Jeśli czegoś nie wie, zrobi wszystko, by znaleźć odpowiedź. Jest otwarty i kreatywny, lubi wyzwania i często podejmuje się wykonania rzeczy niemożliwych. Chciałby, żeby doba miała więcej godzin.

JACEK OSIECKI

JACEK OSIECKI

Z nami od początku. Jak widać.. zawsze swobodnie i pozytywnie nastawiony do życia :-) Zajmuje się wizualizacją pomysłów swoich kolegów. Cechuje go wyobraźnia i świetne wyczucie potrzeb Klienta. Kreatywny artysta i utalentowany rzemieślnik w jednym.

JAROSŁAW FEDISZ

JAROSŁAW FEDISZ

Twórca najlepszych projektów, doskonały specjalista. Siła spokoju. Umie słuchać. W jego pracy liczy się motywacja i zaangażowanie. Zna branżę od podszewki. Zawsze opanowany, niewiele rzeczy może go zdziwić czy zdenerwować. Prawdziwie kartezjański umysł.

Karolina Żak

Karolina Żak

Media społecznościowe to jej działka, ale udziela się nie tylko na fb. Koordynuje projekty, potrafi działać skutecznie i zawsze z uśmiechem. Skupiona na pracy, szybko znajduje właściwe rozwiązanie. Lubi wygrywać.. przetargi też :)

JAKUB DRABIK

JAKUB DRABIK

Zawsze w ruchu. Młody, energiczny i chętny do pracy, która wciąż sprawia mu radość. Kieruje projektami, lubi planować zadania i poświęca im sporą część życia. W firmie odpowiada za komunikację w projekcie. Jest otwarty na wszelkie nowości.

Magdalena Banasiak

Magdalena Banasiak

Twardo stąpa po ziemi choć jej głowa jest pełna pomysłów. Dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Sukcesywnie dąży do założonych celów, a swoim projektom oddaje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej bułka z masłem... orzechowym.

Anna Kawecka

Anna Kawecka

Kreatywna wariatka, która wyczarowuje niesztampowe projekty graficzne. Indywidualistka, która ma własne zdanie i ceni sobie spokój podczas tworzenia. Z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem z całym zespołem. Nie może żyć bez małej czarnej i gdyby nie grafika, zdecydowanie zostałaby kolumbijskim plantatorem kawy.

Karol Kępa

Karol Kępa

Informatyk, twórca oryginalnych systemów CMS i CRM. Pasjonat programowania. Dynamiczny i aktywny generator pomysłów. Zawodowiec, sprawdza się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Agnieszka Jastrząbek

Agnieszka Jastrząbek

Autorka tekstów. Jest empatyczna i zna ludzką psychikę, ale nadal rozwija swoje miękkie kompetencje. Uważa, że jeżeli robi się w życiu to, co się lubi, nigdy nie będzie trzeba pracować.

Maksym Kilańczyk

Maksym Kilańczyk

Copywriter. Odpowiedzialny za tworzenie konceptów i kreacji na potrzeby kampanii ATL, BTL, TTL. Dostarczyciel intrygujących pomysłów i porządnego contentu. Z pasją ustawia literki w mądre teksty, od krótkich nagłówków po scenariusze produkcji video. Entuzjasta żartów słownych i pizzy z bRazylią. Kiedyś wyda swoją książkę, a ktoś zrobi z niej serial.

Michalina Grzesiak

Michalina Grzesiak

Specjalistka ds. kontaktu z blogosferą i influencerami. Jednoosobowy oddział do zadań specjalnych: felietonistka, pisarka, blogerka, mama dwójki, właścicielka psa i kota, lokalna patriotka… Zainteresowana PR-em i nowymi mediami. Prowadzi bloga Krystyno, nie denerwuj matki. W APLAN MEDIA odpowiedzialna za komunikację i współtworzenie ze światem Internetu i influencerami.

Piotr Siech

Piotr Siech

Dobrych grafików nigdy dość. Szczególnie tak dobrych jak Piotrek. Zaawansowane ilustracje ma w najmniejszym palcu, a wszelkie projekty graficzne to dla niego bułka z masłem. Praca? Jaka praca? Piotrek kieruje się powiedzeniem: wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.

Marta Matusiak

Marta Matusiak

Nasza Graphic Designer to totalnie artystyczny umysł. Angażuje się w projekt całym sercem i uwierzcie nam, jest dobra w te klocki! Jej drugie imię to Kreatywność. Potrafi zrobić wszystko z niczego.

Katarzyna Jarzyńska

Katarzyna Jarzyńska

Grafika to jej działka, a identyfikacja wizualna największa pasja. Kocha minimalizm i proste rozwiązania. W wolnych chwilach rysuje i maluje, a wszystko to podczas oglądania zagranicznych seriali.

Piotr Stanisławski

Piotr Stanisławski

Jego pasją są pociągi towarowe, ale największy pociąg ma do grafiki. W pracy stosuje zasadę, że dobry projekt to funkcjonalny projekt. Opuszczając biuro zamienia grafikę komputerową na sztukę uliczną i graffiti. Łódź pełna jest jego prac!

Milena Żyłka

Milena Żyłka

Reklamy, plakaty, infografiki, strony internetowe… to tylko kropla w morzu umiejętności graficznych Mileny. Choć ma 177 cm wzrostu, nie buja w obłokach, lecz podejmie każde graficzne wyzwanie! Przedstawiamy Wam naszą graphic designer do zadań specjalnych. Nie da się ukryć, że ma żyłkę do grafiki.

Izabela Niemczyk

Izabela Niemczyk

Co robi Iza? Wszystko! Jak przystało na asystentkę ds. administracyjno-biurowych, oddaje się w całości papierkowej robocie. Czuje miętę do kultury japońskiej, a po godzinach spędzonych za aplanowskim biurkiem, zasiada do osobistego, aby… grać w gry komputerowe!

Kamil Kuligowski

Kamil Kuligowski

Powiedzieć o nim człowiek orkiestra nie będzie nadużyciem. Producent, aktor, animator kultury, instruktor teatralny, szczudlarz, twórca happeningów, warsztatów artystycznych i spektakli ulicznych. Jego autorskie przedsięwzięcia charakteryzuje wysoki poziom artystyczny i mądre przesłanie. Jak mówi: "Wiemy, że kształtujemy gust młodego odbiorcy. To duża odpowiedzialność!"

Estera Urban

Estera Urban

Kreacja to słowo, które pasuje do niej najbardziej.. Kreatorka scenografii, rekwizytów, gier i kostiumów. Przedmioty sceniczne, które wychodzą spod jej ręki, są barwne, wieloznaczne, dalekie od kiczu i tandety.

Klaudia Kalabińska

Klaudia Kalabińska

Nie rozstając się z aparatem, zapewnia mnóstwo świetnych kadrów oraz pozytywnej energii. Z zawodu i zamiłowania fotograf z artystycznym spojrzeniem. W duecie z Rafałem tworzą kompleksowe i niezapomniane sesje, stale pracując z zespołem przy kreacji wizerunku.

Rafał Kalabiński

Rafał Kalabiński

Zajmuje się produkcją filmową, niespotykanie pogodny człowiek. Nie rozstaje się z kamerą i poczuciem humoru. Szuka inspiracji na całym świecie, w ciągu miesiąca potrafi odwiedzić cztery kontynenty.

Weronika Maros

Weronika Maros

Edukatorka oraz animatorka kultury, performerka. Posiada wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej. W APLAN MEDIA odpowiedzialna jest za organizację, koordynację, prowadzenie warsztatów plastycznych. Wierzy w uzdrawiającą moc sztuki.

Aneta Krzyczkowska

Aneta Krzyczkowska

Najbezpieczniejsze miejsce na dokumenty to jej biurko! Jako asystentka ds. administracyjno-biurowych dba o wszelkie pisma, przepływ informacji i dobrą atmosferę. Po pracy przewraca kartki kolejnych kupionych książek.

BRAKUJE TU CIEBIE?

BRAKUJE TU CIEBIE?

Dołącz do naszego zespołu. Zastanawiasz się, czy tu pasujesz? Sprawdź!

DOŁĄCZ DO NAS