Zespół

nasza największa wartość

Tacy jesteśmy. Nikt nie znalazł się tutaj przypadkowo. Starannie dobieramy osoby do naszego zespołu, ponieważ jest to najcenniejsze, co mamy.
MICHAŁ WASILEWSKI

MICHAŁ WASILEWSKI

Pomysłodawca APLAN MEDIA. Tworzy w pracy atmosferę współdziałania i twórczego myślenia. Odpowiedzialny, rzeczowy, wymagający - od siebie i innych. Jest świetnym negocjatorem. Uwielbia kontakt z Klientem, zajmuje się planowaniem oraz zakupem mediów.

Anna Zwolińska

Anna Zwolińska

Ania pełni rolę Dyrektora Zarządzającego, do jej zadań należy m.in. kontakt z Klientami, koordynacja projektów, realizacja strategii oraz wspieranie całego APLANowego zespołu (a trochę nas się uzbierało). Praca to jej pasja, więc wykonuje ją z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Mistrzyni organizacji oraz cierpliwości. Realistka, która nie znosi rutyny. O brak monotonii na co dzień dba jej dwuletnia labradorka Adel. Myśl, z którą idzie przez życie to: nie ma drogi bez wyjścia – zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie!

JACEK OSIECKI

JACEK OSIECKI

Z nami od początku. Jak widać.. zawsze swobodnie i pozytywnie nastawiony do życia :-) Zajmuje się wizualizacją pomysłów swoich kolegów. Cechuje go wyobraźnia i świetne wyczucie potrzeb Klienta. Kreatywny artysta i utalentowany rzemieślnik w jednym.

JAKUB DRABIK

JAKUB DRABIK

Zawsze w ruchu. Młody, energiczny i chętny do pracy, która wciąż sprawia mu radość. Kieruje projektami, lubi planować zadania i poświęca im sporą część życia. W firmie odpowiada za komunikację w projekcie. Jest otwarty na wszelkie nowości.

Karolina Żak

Karolina Żak

Media społecznościowe to jej działka, ale udziela się nie tylko na fb. Koordynuje projekty, potrafi działać skutecznie i zawsze z uśmiechem. Skupiona na pracy, szybko znajduje właściwe rozwiązanie. Lubi wygrywać.. przetargi też :)

Magdalena Banasiak

Magdalena Banasiak

Twardo stąpa po ziemi choć jej głowa jest pełna pomysłów. Dla niej stwierdzenie „nie da się” nie istnieje. Sukcesywnie dąży do założonych celów, a swoim projektom oddaje się bez reszty. Uwielbia nowe wyzwania. Realizacja kampanii promocyjnych to dla niej bułka z masłem... orzechowym.

Maksym Kilańczyk

Maksym Kilańczyk

Copywriter. Odpowiedzialny za tworzenie konceptów i kreacji na potrzeby kampanii ATL, BTL, TTL. Dostarczyciel intrygujących pomysłów i porządnego contentu. Z pasją ustawia literki w mądre teksty, od krótkich nagłówków po scenariusze produkcji video. Entuzjasta żartów słownych i pizzy z bRazylią. Kiedyś wyda swoją książkę, a ktoś zrobi z niej serial.

Piotr Siech

Piotr Siech

Dobrych grafików nigdy dość. Szczególnie tak dobrych jak Piotrek. Zaawansowane ilustracje ma w najmniejszym palcu, a wszelkie projekty graficzne to dla niego bułka z masłem. Praca? Jaka praca? Piotrek kieruje się powiedzeniem: wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia.

Marta Kopaczewska

Marta Kopaczewska

Nasza Graphic Designer to totalnie artystyczny umysł. Angażuje się w projekt całym sercem i uwierzcie nam, jest dobra w te klocki! Jej drugie imię to Kreatywność. Potrafi zrobić wszystko z niczego.

Hubert Bętkowski

Hubert Bętkowski

Hubert jest motion designerem. Poproszony o wytłumaczenie laikowi tego, co robi w APLAN MEDIA, stworzył kilka pełnych pasji zdań, które musimy skrócić do prostego – animuje i montuje filmy. W wolnych chwilach pstryka zdjęcia, składa filmy i je dużo dobrych rzeczy (niedobrych nie lubi). Woli aktywną formę spędzania czasu, pewnie dlatego szybko spala wszystkie ciasta i ciasteczka zjedzone w pracy.

Katarzyna Jarzyńska

Katarzyna Jarzyńska

Grafika to jej działka, a identyfikacja wizualna największa pasja. Kocha minimalizm i proste rozwiązania. W wolnych chwilach rysuje i maluje, a wszystko to podczas oglądania zagranicznych seriali.

Milena Żyłka

Milena Żyłka

Reklamy, plakaty, infografiki, strony internetowe… to tylko kropla w morzu umiejętności graficznych Mileny. Choć ma 177 cm wzrostu, nie buja w obłokach, lecz podejmie każde graficzne wyzwanie! Przedstawiamy Wam naszą graphic designer do zadań specjalnych. Nie da się ukryć, że ma żyłkę do grafiki.

Justyna Nasiłowska

Justyna Nasiłowska

Justyna na co dzień żongluje słowami jako copywriter w APLANie. Twierdzi, że nie ma nudnych tematów, dlatego niestraszny jej żaden projekt. Doświadczenie w roli specjalisty ds. obsługi pomaga jej zrozumieć i spełnić oczekiwania Klientów. Styl pisania zmienia równie sprawnie, jak kameleon swoje kolory. Kieruje się zasadą: jedna kawa – jeden tekst. Coraz bardziej boimy się o jej serce, ale o kondycję Justyny dba czworonożny trener personalny, który przejął też rolę zegar(k)a biologicznego.

Marta Sobczak

Marta Sobczak

Facebook’a i Instagrama’a ma w małym paluszku, w APLANie odpowiada za wizerunek marek w social media. Zaangażowana w swoją pracę, potrafi stworzyć post na każdy temat! Fanka mopsów, czytania reportaży, podróży (szczególnie do Hiszpanii) i serka wiejskiego. Ceni ludzi, którzy stawiają przecinki we właściwych miejscach. Dba o Mariusza, który potrafi zranić i jest kaktusem.

Paula Wasiak

Paula Wasiak

Paula jest osobą dobrze zorganizowaną i zaangażowaną, a jeśli czegoś się podejmuje, to robi to porządnie (inaczej nie ma sensu). Te cechy tworzą z niej idealnego project managera. Do jej zadań należy m.in. zarządzanie projektami, koordynacja pracy zespołu i pilnowanie terminów. Świetnie dogaduje się z teamem i (co trudniejsze) z klientami! Prywatnie interesują ją wszystko, co łączy się z tworzeniem (ładnych rzeczy) – sztuka, moda i design.

Justyna Czerniak

Justyna Czerniak

Z wykształcenia dziennikarka i kulturoznawczyni, z zamiłowania – dobrze zorganizowana specjalistka w dziedzinie mediów społecznościowych. Estetyczne feedy, najnowsze trendy, perfekcyjnie dobrane hasztagi i kampanie, których efekty przekraczają estymacje to jej ulubione elementy pracy. Prywatnie miłośniczka kotów i włoskiej kuchni.

Monika Gregulska

Monika Gregulska

Jeśli grafika ma się spodobać wszystkim, Monika wie, jak to zrobić. Z anielską cierpliwością słucha wątpliwości Klientów, które wymazuje jak gumką, kiedy prezentuje swoje realizacje. Jest animatorką, ale nie bawi się z dziećmi, tylko z obrazem. Potrafi go „rozruszać” i dodać dynamizmu tam, gdzie wcześniej go nie było. A czy wiecie, jak nazywa się kot grafika? Pixel – i to nie żart, bo właśnie tak zwie się mruczący współlokator naszej Moniki.

Agnieszka Jastrząbek

Agnieszka Jastrząbek

Autorka tekstów. Jest empatyczna i zna ludzką psychikę, ale nadal rozwija swoje miękkie kompetencje. Uważa, że jeżeli robi się w życiu to, co się lubi, nigdy nie będzie trzeba pracować.

Maciej Kruk

Maciej Kruk

Specjalista ds. produkcji filmowej i człowiek z działu kreacji. Reżyser, scenarzysta, optymista. To on - pełen pasji - rozmawia z klientami i wykonawcami o realizacjach wideo, które zawsze stara się wzbogacać o ciekawe story. Do pracy jeździ rowerem, bo nie ma prywatnej rakiety, a samochodów się boi. Po godzinach czyta wszystko, myśli o kosmosie i kombinuje jak grać na konsoli, zachowując umiar. Interesują go ludzkie historie. Lubi góry i ryż.

Ewa Trzewikowska

Ewa Trzewikowska

Art Director z powołania. W naszym zespole odpowiada za wizualną stronę projektów, dbając o to, żeby wszystko było pięknie i na tip top. Utalentowana i wszechstronna – kreuje, projektuje, fotografuje i rysuje. W wolnych chwilach zajmuje się renowacją mebli, nadając im drugie (oczywiście piękne) życie. A jeśli trzeba, to nawet potrafi rzucić… dobrym hasłem.

Joanna Maksymiuk-Lipszyc

Joanna Maksymiuk-Lipszyc

Copywriterka od lat, jeśli nie od urodzenia. Pierwsze wierszyki i piosenki wymyślała już we wczesnym dzieciństwie. Uwielbia łamać język na wszelkie sposoby, ale jeśli trzeba, potrafi go też całkiem sprawnie poskładać. Z wykształcenia filozofka, co przydaje jej się przy tworzeniu strategii i analizowaniu insightów.

KLAUDIA MICHALSKA

KLAUDIA MICHALSKA

Klaudia to prawa ręka APLANowego zarządu. Jej uśmiech wita wszystkich, którzy przekraczają próg naszego biura. Zajmuje się dokumentami, pocztą, telefonami, mejlami i całą masą innych zadań. Jej super moce to zdrowy perfekcjonizm i doskonała organizacja pracy. Klaudii nie brakuje ambicji, dlatego po pracy studiuje psychologię. Tak zwany czas wolny wypełniają jej spotkania z rodziną, przyjaciółmi i… bohaterami ulubionych seriali.

Kamil Wnók

Kamil Wnók

W nazwisku Kamila nie ma błędu! Pewien urzędnik, wpisując do rejestru jednego z jego przodków, popełnił... błąd. To nie jedyna ciekawostka na jego temat. Tych jako Project Manager ma naprawdę sporo! Organizowanie pracy, zarządzanie projektami...Właśnie tym się zajmuje. Kamil zdecydowanie ma gadane, co bardzo przydaje mu się w trakcie rozmów z Klientami. Prywatnie Kamil jest wielkim fanem piłki nożnej, a w szczególności ligi angielskiej.

Mariusz Szulc

Mariusz Szulc

Copywriter, czyli po polsku szermierz słowa. Pracę z tekstem szlifował, pisząc scenariusze filmowe do produkcji, które również realizował. Absolwent filologii polskiej ze specjalizacjami: promocja, reklama i reprezentacja firmy i edytorstwo multimedialne. W ramach hobby jest współwłaścicielem lokalnego kina Bodo w Łodzi oraz gra na drumli. Jak trzeba, potrafi upiec ciastka i zrolować sushi.

Michał Cieślak

Michał Cieślak

Michał ma dużego farta. Zajmuje się bowiem czymś, co kocha – pisaniem. W naszym zespole pełni funkcję copywritera i pisze najprzeróżniejsze teksty: m.in. artykuły, wpisy na bloga, scenariusze spotów i podcastów, a nawet… dymki komiksowe. Michał pisze również poza APLAN-em – ma na swoim koncie choćby słuchowiska radiowe oraz powieść, którą ma nadzieję wydać w 2022 roku… Poza pisaniem pasjonuje się popkulturą oraz sportem.

Zuzanna Biernacka

Zuzanna Biernacka

Zuza jest osobą zaangażowaną w 100%, dlatego świetnie sprawdza się w roli Project Menadżerki. Jest pełna energii, ambitna i pozytywnie nastawiona - to także pomaga w jej pracy! ;) Problem nie do rozwiązania? Dajcie go Zuzi, a efekt przyjdzie szybciej niż koniec pasma reklam w telewizji! Miłośniczka kotów (Brytyjczyk Fibi potwierdzi), tańca i podróży. Poleca Barcelonę i Budapeszt, chociaż ostatnio była w Meksyku i też było cudownie!

Magdalena Siek

Magdalena Siek

Specjalistka od komunikacji. Social media i PR to jej żywioły (czasem idzie jak burza, a czasem to cicha woda). Z wykształcenia kulturoznawczyni, więc na wszystko patrzy trochę przez pryzmat antropologii. Po godzinach joginka, co pozwala jej zachować gibkość nie tylko na macie, ale i w kontaktach z ludźmi.

Sebastian Kryściński

Sebastian Kryściński

Sebastian to nasz Project Manager. Jego wielkie marzenie to złapać idealną falę surfując na Hawajach. Tymczasem codziennie surfuje po głębokiej APLANowej wodzie. I to nie byle jak! Planowanie, nadzorowanie, realizacje, budżety - płynnie radzi sobie ze wszystkim. W wolnym czasie lubi cykać foty i podróżować (nie tylko palcem po mapie). PS.: Ta sroga mina to tylko do zdjęcia :)

Justyna Maciejewska

Justyna Maciejewska

Justyna zAPLANowała staż, który następnie zamieniła na pracę w charakterze grafika. Konsekwentnie realizuje swoje zainteresowania, począwszy od śpiewu, nauki języków, jogi, malarstwa, sztuki i tego, co w tej chwili jest dla niej najważniejsze, czyli projektowanie graficzne. Na wymienionych płaszczyznach zdobyła wiele nagród i wyróżnień a z tymi doświadczeniami może tworzyć "lepszą rzeczywistość" i używać piękniejszych barw. Zawsze pogodna.

BRAKUJE TU CIEBIE?

BRAKUJE TU CIEBIE?

Dołącz do naszego zespołu. Zastanawiasz się, czy tu pasujesz? Sprawdź!

DOŁĄCZ DO NAS