WOJEWÓDZTWO 
ŁÓDZKIE
Wielopłaszczyznowe, kilkuletnie kampanie publiczne to specjalność naszej agencji. Pozwalają działać w kilkunastu kanałach komunikacji ATL, BTL, TTL. Przynoszą w efekcie setki artykułów, reklam, postów, spoty filmowe, radiowe, eventy i wiele, wiele innych. A wszystko to jest spójne, co sprawia, że docieramy do naprawdę szerokiego grona odbiorców i przyczyniamy się do prawdziwych zmian.
Zakres prac obejmował stworzenie nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej, w której nie będzie miejsca na monotonnie.

System został opracowany na autorskim CMS-ie z wykorzystaniem ponadczasowym trendów graficznych. Dzięki przeprowadzonej wnikliwej analizie potrzeb strona została zaprojektowana w sposób odpowiadający najwyższym standardom, a jednocześnie zyskała unikatowy charakter towarzyszący firmie Okulik.
Zakres prac:
ATL _ BTL _ ONLINE MARKETING
EVENTY

 
 
MEDIA
SPOŁECZNOŚCIOWE

 
Przygotowaliśmy już tysiące wartościowych, nowoczesnych w formie i spójnych z założeniami kampanii wpisów blogowych i treści na dedykowane profile na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Youtubie.
 
Profile społecznościowe kampanii to codzienna porcja aktualności, wiedzy i rozrywki. To również przydatne porady, zachęty do dyskusji, konkursy i relacje z najciekawszych wydarzeń.

Odpowiednie prowadzenie kampanii zaplata treści z różnych kanałów, dzięki czemu powstaje pełny przekaz i zwiększają się zasięgi. Wiemy, jak ułatwiać dostęp do informacji osobom z problemami, spełniając państwowe zasady równości.
 
INFLUENCER
MARKETING

 
Prowadzenie współpracy z influencerami w sposób długofalowy to wyzwanie logistyczne i koncepcyjne. Przynosi wymierne rezultaty, pozwala stworzyć prawdziwych ambasadorów działań, zamiast "doklejonych" jednorazowo do plakatów twarzy. Przez dwa lata współpracujemy nieustannie z przyjaciółmi Łódzkiego, którzy gwarantują szerokie rozpowszechnianie się treści i przekonują do kampanii kolejnych fanów.
 
Krystyno, nie denerwuj matki

Pochodząca z Łodzi blogerka, pisarka, instagramerka która już dawno przekroczyła szufladkę parentingu. Dla Zmieniamy Łódzkie stała się prowadzącą wieloodcinkowego cyklu edukacyjnego, wystąpiła w spotach filmowych, stworzyła liczne wpisy blogowe. Można ją też osobiście spotkać na eventach, a jej twarz zobaczyć nawetnawet na biletomatach w komunikacji publicznej.
Manufaktura Splotów

Poszukiwanie piękna, umiłowanie przyrody, inspirujące hobby - a z drugiej strony znajomość biznesu i coachingu. Taki influencer wpisuje się w szerokie spektrum działań, a odpowiednio pokierowany przez agencję zaskarbia sympatię odbiorców. Właśnie dlatego dla Zmieniamy Łódzkie, Joanna stała się bohaterką produkcji filmowych, odwiedza eventy, i pisze wartościowe teksty.
Siostry ADiHD

Duet niezwykle popularnych influencerek chętnie współpracuje dla dobra Łódzkiego. Dziewczyny wykorzystują swoje olbrzymie zasięgi, by przekonywać rzesze odbiorców do zmian na lepsze. Na każdej organizowanej przez naszą agencję imprezie potrafią zapewnić wielu gości. A wystarczy im do tego kilkusekundowe video.
Topowa Dycha

Wiemy, że działamy w Łódzkiem, ale widzi nas cała Polska. Współpraca z jednym z najpopularniejszych twórców internetowych, buduje zasięgi. Ale przede wszystkim zapewnia wysoką jakość i nowatorstwo produkcji filmowych. Spojrzenie okiem kogoś spoza regionu jest niezwykle przydatne i odświeżające dla kampanii.
SPOTY MEDIOWE
 
Mamy duże doświadczenie w produkcjach filmowych. Podczas realizacji stale współpracujemy z niezawodnymi partnerami artystycznymi. Chcemy się wyróżniać na tle 16 województw i... udaje się to nam. Spoty filmowe w ramach Zmieniamy Łódzkie są dostrzegane w trakcie konkursów branżowych i publicznych, szeroko komentowane w sieci. Staramy się, by zaskakiwały, a jednocześnie przekazywały wartościowe treści. Mają one walory artystyczne i potencjał mediowy, którego dowodzą tysiące obejrzeń i polubień. Filmy silnie promują region, Fundusze Europejskie, ale, co najważniejsze, skupiają się na ludziach.
 
 
SPOTY I AUDYCJE TELEWIZYJNE

Przygotowujemy spoty telewizyjne i produkcje filmowe o zróżnicowanych formach. To m.in. cykle "Fundusze po prostu" oraz "Wyciągnij wnioski". Regularnie planujemy i realizujemy na każdym etapie spoty radiowe i dłuższe, fabularyzowane audycje.
WEBINAR

Każdego miesiąca organizujemy webinarium online, prowadzone na żywo. Dbamy o merytorykę, odpowiedni dobór ekspertów i prawidłową realizację produkcyjną.
 
 
MATERIAŁY PRASOWE

Dbamy o stałą obecność w prasie drukowanej i na portalach wertykalnych. Nasze artykuły pojawiają się cyklicznie w gazetach codziennych, pismach branżowych i lifestylowych. Produkujemy broszury informacyjne, foldery, ulotki i inne publikacje.
DODATKOWE DZIAŁANIA ROMOCYJNE

Kampania toczy się także w środkach komunikacji publicznej, na billboardach czy citylightach. Jej dopełnieniem jest dzialność eventowa.
http://rpopogodzinach.pl/