WOJEWÓDZTWO 
ŁÓDZKIE
Działania eventowe i PR-owe to ważny element kampanii Zmieniamy Łódzkie. Specjalizujemy się w niestandardowych wydarzeniach, na których chętnie goszczą media, urzędnicy, a przede wszystkim: mieszkańcy Łódzkiego.
Zakres prac obejmował działania eventowe na terenie całego województwa łódzkiego. Przygotowujemy wydarzenia zarówno w samej Łodzi, jak i innych miejscowościach w Łódzkiem.
Zakres prac:
DZIAŁANIA EVENTOWE_
 
 
EVENTY
 
Jako agencja odpowiadamy za pełną organizację wydarzeń związanych z kampanią. Od spektakularnej inauguracji, przez śniadania prasowe, imprezy masowe i letnie wydarzenia rozrywkowe. Przygotowujemy scenariusze imprez, niezbędne materiały, zapewniamy wynajem i aranżację lokali oraz multimedia, atrakcje i catering. Pozostajemy w kontakcie z mediami, influencerami i zaproszonymi gośćmi.
 
DINNER IN THE SKY

Inauguracja kampanii Zmieniamy Łódzkie była dużym wyzwaniem logistycznym. Przygotowaliśmy briefingi mediowe, wystawców, ofertę gastronomiczną i rozrywkową. Zadbaliśmy o escape roomy, grę miejską i widowiskowy obiad 50 metrów nad ziemią.
 
 
 
KINO LETNIE

Każdego lata Zmieniamy Łódzkie jest wyjątkowo blisko odbiorców. Spotykamy się w trakcie organizowanych przez nas projekcji kina letniego. Odwiedzamy miejscowości w całym województwie, prezentując różnorodny repertuar filmów. Zapewniamy promocję wydarzeń, rozwiązania techniczne i aranżację przestrzeni. Dbamy o wyjątkowy klimat!
 
ESCAPE ROOM

Tematyczne, bezpieczne pokoje zagadek podróżują z kampanią po całym województwie. Mieszkańcy mogą rozwikłać zagadki, przechodząc przez skrojone na miarę kampanii scenariusze.