POZNAŃ PARK & RIDE
Poznań - budowa systemów parkingów
P&R- etap 1
Zrealizowaliśmy kampanię informacyjną dla Urzędu Miasta Poznania, zachęcającą do korzystania ze specjalnych parkingów połączonych z transportem zbiorowym Park & Ride. Pierwszy, pilotażowy parking tego typu powstał przy ul. Szymanowskiego w Poznaniu w ramach projektu „Budowa systemów parkingów P&R – etap I”. Nasze działania obejmowały realizację takich materiałów informacyjnych jak: billboardy, ulotki i 30-sekundowy spot video.
Zakres prac:
PRODUKCJA _ MARKETING ATL MEDIA
 
 
ATL MEDIA

W ramach zamówionych działań zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy drukowane materiały informacyjne dotyczące POZNAŃ PARK & RIDE. Zadbaliśmy, aby ich szata graficzna przykuwała uwagę, a zarazem była przyjazna dla odczytania zawartych na nich informacji. Wśród nich znalazły się banery i billboardy, które zostały zamontowane na terenie aglomeracji poznańskiej, a także ulotki. Odpowiadaliśmy za ich kolportaż na terenie Miasta Postania i sąsiadujących z nim gmin.
 
#MY WIEMY
Jako agencja z dużym doświadczeniem w obsłudze klientów publicznych wiemy, jak prowadzić kampanie informacyjne, aby były one równie interesujące, co wartościowe. W tym projekcie kluczem do sukcesu było zawarcie informacji, które prezentują korzyści płynące dla użytkowników parkingów w atrakcyjnej formie. Właśnie dlatego poza materiałami drukowanymi, zajęliśmy się produkcją spotu video.
 
SPOT
WIZUALNY


Nasze video przykuwają uwagę. Spot dla POZNAŃ PARK & RIDE zachęcał do pozostawienia samochodów na parkingu celem kontynuowania podróży z wykorzystaniem środków transportu publicznego. W tym celu zastosowaliśmy, animację 2D, efekty dźwiękowe, lektora, informacje tekstowe. Produkcja 30-sekundowego spotu video była wykonana przez nas od początku do końca: zaczynając od scenariusza, przez wykonanie, po dystrybucję kanałami internetowymi i telewizyjnymi.