OKULIK OPTYKA OPTOMETRIA
 

Firma stawia na nowoczesny design zarówno w salonie, jak i w sieci. Celem stworzenia nowej strony było pokazanie wyjątkowego podejścia do klientów, sprawiając, że perfekcyjnie dobrane okulary mogą być istotnym dodatkiem.

#mywiemy
Zakres prac obejmował stworzenie nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej,
bez miejsca na monotonie.


System został opracowany na autorskim CMS-ie z wykorzystaniem ponadczasowych trendów graficznych. Dzięki przeprowadzonej wnikliwej analizie potrzeb strona została zaprojektowana w sposób odpowiadającym najwyższym standardom, a jednocześnie zyskała unikatowy charakter towarzyszący firmie Okulik.
Zakres prac:
WWW _ PRODUCTION
ARCHITEKTURA INFORMACJI
 
Przygotowaliśmy koncept internetowego turnieju dla rodzin, opartego o mechaniki rywalizacji. Zaprojektowaliśmy kilkutygodniowe ścieżki użytkownika, każdy dzień gry to kolejne zadanie, szansa
na wygraną i konieczność przyswajania wiedzy serwowanej w atrakcyjnej formie - serialu, animacji i infografik. Wszystko prowadzone na przyjaznym użytkownikom, wielofunkcyjnym serwisie.
 
Górna belka menu
zawierająca istotne
podstrony
Sekcja auto
promocyjna
Sekcja z informacjami
na temat promocji
oraz programu lojalnościowego
Sekcja z nowymi
wpisami Bloga
na stronie głównej
ZAŁOŻENIA
SERWISU WWW


Głównym założeniem strony jest uzyskanie szybkiej informacji o potrzebnych produktach. Całość zaprojektowana jest w sposób nowoczesny, spełniająca wszelkie standardy współczesnych stron internetowych. Odpowiednio dobrane nazwy kategorii oraz teksty pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony.

Szablon graficzny został stworzony w całości od zera, a wszystkie podstrony są utrzymane w jednym charakterze. Nowoczesny styl strony odpowiada wysokim wymaganiom klientów, a prostota jej użytkowania sprawia, że zostają na niej dłużej. Wykorzystanie ikon poprawia czytelność i sprawia, że znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania jest szybkie i łatwe zarówno dla osób znających internet od podszewki,
jak i nowych użytkowników.