OKULIK
OPTYKA OPTOMETRIA
Firma Okulik stawia na niebanalny i nowoczesny design zarówno w olsztyńskim salonie oraz w sieci. Specjaliści dobierają okulary pod kątem wady wzroku, ale zwracając wielką uwagę na dopasowanie oprawek do twarzy. Celem stworzenia nowej strony internetowej było pokazanie wyjątkowego podejście do klientów, sprawiając, że perfekcyjnie dobrane okulary mogą być istotnym dodatkiem.
Zakres prac obejmował stworzenie nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej, lecz bez miejsca na monotonie.

System został opracowany na autorskim CMS-ie z wykorzystaniem ponadczasowym trendów graficznych. Dzięki przeprowadzonej wnikliwej analizie potrzeb strona została zaprojektowana w sposób odpowiadającym najwyższym standardom, a jednocześnie zyskała unikatowy charakter towarzyszący firmie Okulik.
Zakres prac:
WWW _ PRODUCTION
 
ARCHITEKTURA INFORMACJI
 
Przygotowaliśmy koncept internetowego turnieju dla rodzin, opartego o mechaniki rywalizacji. Zaprojektowaliśmy kilkutygodniowe ścieżki użytkownika, każdy dzień gry to kolejne zadanie, szansa na wygraną i konieczność przyswajania wiedzy serwowanej w atrakcyjnej formie - serialu, animacji i infografik. Wszystko prowadzone na przyjaznym użytkownikom, wielofunkcyjnym serwisie.
 
Górna belka menu
zawierająca istotne
podstrony
Sekcja auto
promocyjna
Sekcja z informacjami
na temat promocji
oraz programu lojalnościowego
Sekcja z nowymi
wpisami Bloga
na stronie głównej
ZAŁOŻENIA
SERWISU WWW


Głównym założeniem strony jest uzyskanie szybkiej informacji o potrzebnych produktach. Całość zaprojektowana jest w sposób nowoczesny, spełniająca wszelkie standardy współczesnych stron internetowych. Odpowiednio dobrane nazwy kategorii oraz teksty pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony.

Szablon graficzny został stworzony w całości od zera, a wszystkie podstrony są utrzymane w jednym charakterze. Nowoczesny styl strony odpowiada wysokim wymaganiom klientów, a prostota jej użytkowania sprawia, że zostają na niej dłużej. Wykorzystanie ikon poprawia czytelność i sprawia, że znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania jest szybkie i łatwe zarówno dla osób znających internet od podszewki, jak i nowych użytkowników.

Całość utrzymana jest w stonowanej stylistyce z odrobiną mocniejszych barw, które zwracają uwagę na istotne rzeczy.
https://www.okulik.pl/