NARODOWE CENTRUM EDUKACJI
ŻYWIENIOWEJ IŻŻ, WARSZAWA
Ogólnopolski turniej internetowy, dziesiątki animacji, autorski serial, druk i eventy - czyli wielopoziomowa kampania społeczna zachęcająca polskie rodziny do zmiany nawyków żywieniowych.
Zdrowa rywalizacja” to akcja edukacyjna, w formie internetowej zabawy.

W ramach działań nad kampanią, stworzyliśmy nowoczesną i atrakcyjną wizualnie stronę internetową, zachęcającą do wzięcia udziału w akcji.
Zakres prac:
BRAND DESIGN _ WWW _ CONSUMER ACTIVATION
MOVIE MAKING _ ANIMATIONS _ ATL MEDIA
 
KONCEPCJA
KONKURSU

 
Przygotowaliśmy koncept internetowego turnieju dla rodzin, opartego o mechaniki rywalizacji. Zaprojektowaliśmy kilkutygodniowe ścieżki użytkownika, każdy dzień gry to kolejne zadanie, szansa na wygraną i konieczność przyswajania wiedzy serwowanej w atrakcyjnej formie - serialu, animacji i infografik. Wszystko prowadzone na przyjaznym użytkownikom, wielofunkcyjnym serwisie.
 
STRONA
GŁÓWNA


Stworzyliśmy potężny serwis konkursowy. Zaprojektowaliśmy go tak, żeby był jak najbardziej przyjazny użytkownikom i każdemu z nich oferował spersonalizowane możliwości. To wirtualne centrum konkursu oraz baza wiedzy z dziesiątkami pożytecznych informacji, bez cienia nudy.
Zaprojektowanie konkursu, który zachęci użytkowników do uczestnictwa w nim każdego dnia przez kilka tygodni, nie jest proste. Kluczem do sukcesu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu rozrywki, wykorzystanie elementów grywalizacji, a także motywująca, szczera komunikacja i – oczywiście – obietnica atrakcyjnych nagród.
PANEL
UŻYTKOWNIKA

 
Przygotowanie konkursu poprzedziliśmy wieloma badaniami, focusami i jak najgłębszym rozpoznaniem insightów. Jedno jest pewne: dla Polaków rodzina jest najważniejsza. Aby zapewnić kilka tygodni prawdziwych zmian w życiu rodzin, musieliśmy poznać ich nawyki, blokady i aspiracje.
 
POZOSTAŁE
PODSTRONY

 
Strona została zaprojektowana z myślą o uczestnikach akcji „Zdrowa rywalizacja”, ale także o osobach, które szukają inspiracji i motywacji, aby rozpocząć zdrowy styl życia. Prosty, intuicyjny, ale efektowny szablon pozwala na szybkie znalezienie danej informacji i sprawne przemieszczanie się między zakładkami.
 
Wszystkie informacje dotyczące wyników i nagród zostały przedstawione w przejrzysty dla odbiorcy sposób.