ZASMAKUJ STUDIOWANIA W ŁODZI “MŁODZI W ŁODZI”

Kampania podzielona była na dwa etapy. Pierwszym z nich było zorganizowanie eventu, drugim angażującej akcji online pod hasłem #wybieramlodz.

  • MARKETING EVENT
  • ONLINE MARKETING
  • PRODUCTION

Zaprosiliśmy do naszego miasta maturzystów z całego Województwa Łódzkiego, by w trzy dni pokazać im Łódź taką, jakiej jeszcze nie znali. Wraz z Klientem opracowaliśmy szczegółowy harmonogram wydarzenia. Uczniowie mieli okazje porozmawiać ze studentami wszystkich łódzkich uczelni, przenocować w akademikach, poszaleć w studenckim klubie. Dodatkowo, poznali historyczną Łódź dzięki wizycie w EC1 i spacerze pośród zabytkowych fabryk miasta. 

 

Podczas drugiego etapu skupiliśmy się na zaangażowaniu internautów w akcję #wybieramłódź. Naszym zadaniem była produkcja spotu zachęcającego do udziału w konkursie organizowanym dla młodych mieszkańców Łodzi. Stworzyliśmy stronę internetową, dzięki której użytkownicy mogli głosować oraz dodawać swoje prace konkursowe. Zajęliśmy się również całym przebiegiem konkursu, wyłonieniem zwycięzców i wręczeniem nagród. Dzięki promocji akcji, internauci oddali łącznie 1226 głosów na wybrane zdjęcia oraz filmy.

W ciągu niecałego miesiąca nasz spot promocujący #wybieramłódź miał ponad 1 000 000 wyświetleń