MINISTERSTWO SPRAW
WEWNĘTRZNYCH 
I ADMINISTRACJI
Narkotyki i dopalacze a młodzież, dzieci... Stworzyliśmy spot animowany, który podchodzi do tematu w nietypowy sposób. Jest zaczynem do głębokiej dyskusji, ale jednocześnie ściśle przedstawia stanowisko klienta publicznego.
Spot animowany - Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, mającej miejsce we wszystkich jednostkach Policji w kraju. Kampania zorganizowana przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.
Zakres prac:
BRAND DESIGN _ ONLINE MARKETING
ATL MEDIA _ WWW _ PRODUCTION
 
Posłużyliśmy się niecodzienną stylistyką w warstwie graficznej i montażowej. Z elementem humoru odnieśliśmy się do internetowych smaczków. Postawiliśmy na mocne słowa, wyraziste kolory i nie tak grzeczne formy. Wszystko, aby dotrzeć do grupy docelowej - nastolatków i młodzieży. Przedstawiliśmy im jednoznaczne przesłanie Ministerstwa.
IDEA
SPOTU


Temat nie był prosty. Przede wszystkim, produkcja powstała na zamówienie Ministerstwa, które posiada jasno sprecyzowane wymagania co do swojej komunikacji i narracji treści. Praca z instytucjami publicznymi wymaga rzetelności, wyczucia, szczegółowego researchu i analizy obostrzeń. Sztuką jest spełnienie wszystkich wymagań tak, aby pozostało pole do kreacji a kampania wpisywała się w trendy marketingowe. Naszym celem jest zainteresowanie odbiorców w obecnym natłoku informacyjnym i komercyjnym, pobudzenie do dyskusji, skłonienie do przemyśleń.