LEKDOBRY.PL
Spółka Alfram to ogólnopolska sieć ponad 100 aptek stworzona przez trzech zaprzyjaźnionych farmaceutów. Ideą było zwiększenie własnego potencjału zakupowego oraz efektywniejsze radzenie sobie z ułomnościami i zagrożeniami w branży farmaceutycznej. Firma wypracowała system wzajemnego wsparcia aptek z poszanowaniem Kodeksu Etyki Aptekarza - trzyma się również zasady pełnej transparentności wobec producentów.
Zakres prac obejmował stworzenie od podstaw strony internetowej przyjaznej dla klientów, umożliwiającej łatwe zakupy online oraz zdobywanie wiedzy z zakresu leków dostępnych w sprzedaży.

System został opracowany na autorskim CMS-ie z wykorzystaniem nowoczesnych algorytmów wyszukiwania. Zawiera moduły wysyłek kurierskich oraz newsletterów. Dodatkowo umożliwia rejestrację użytkowników z podziałem na grupy, ułatwiające prowadzenie programów lojalnościowych.
Zakres prac:
WWW _ E - COMMERCE
SOCIAL MEDIA
 
SERWIS WWW
Serwis został zaprojektowany z myślą o szybkim, wygodnym i intuicyjnym wyszukiwaniu leków przez użytkowników. Dzięki zastosowaniu rozbudowanego systemu kategoryzacji, każdy może odnaleźć w zasobach Klienta interesujący go rodzaj leku.
 
Wyszukiwarka
leków
Wszelkie działania na stronie
podporządkowane są wygodzie
dokonywania zakupów online.
Na użytkownika czeka Intuicyjne
wyszukiwanie,czytelny i przejrzysty
system płatności oraz możliwość
odbioru zamówienia z
uwzględnieniem geolokalizacji.
PANEL KLIENTA
 
System składa się również z niezwykle rozbudowanego modułu do zarządzania sprzedażą - od momentu zainteresowania produktem, przez stały kontakt mailowy z klientem, a nawet obsługę posprzedażową, która obejmuje wsparcie specjalistyczne, informowanie o nowościach i zachęcanie do ponownych odwiedzin serwisu.
SOCIAL MEDIA