Logo

KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW

Zadaniem Kancelarii Premiera jest m.in. informowanie społeczeństwa o podejmowanych przez rząd działaniach, prezentowanie zmian jakie odczują beneficjenci realizowanych programów dzięki wejściu w życie poszczególnych rozwiązań. Szczególnie ważne jest, aby prowadzone przez Kancelarię kampanie były wysoce komunikatywne oraz aby angażowały odbiorców.

#mywiemy
Stworzyliśmy serię spotów telewizyjnych i internetowych do kampanii informacyjnych i społecznych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Stworzyliśmy serię spotów telewizyjnych i internetowych do kampanii informacyjnych i społecznych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
Zakres prac:
SPOTY TELEWIZYJNE
I INTERNETOWE
wyzwanie
Pandemia COVID-19, z którą musimy zmagać się już od dłuższego czasu, to temat przykry, delikatny, powodujący u wielu osób frustrację. Jednak mimo to, programy realizowane przez rząd, aby były skuteczne, wciąż muszą być szeroko komunikowane. Należy przy tym znaleźć taki sposób komunikacji, który będzie dobrze przyjęty przez odbiorców.
Rozwiązanie
Postawiliśmy na ciepło, empatię, pozytywną energię. Założyliśmy, że o rzeczach skomplikowanych lub trudnych należy mówić wprost, aby zostać dobrze zrozumianym. Odniesienie się do znanych sytuacji, pozwala utożsamić się z przekazem, jaki niosą filmy.
ZOSTAŃ W DOMU
NA ŚWIĘTA 2020
W tym roku wszyscy stanęliśmy przed koniecznością spędzenia świąt Bożego Narodzenia w izolacji, często z dala od najbliższych. Jak zatem zachęcić Polaków, aby w czasie najbardziej rodzinnych świąt w roku pozostali w domu? Bohaterowie przygotowanego przez nas spotu należą do rodziny, która przy wigilijnym stole łączy się z najbliższymi za pomocą internetowego komunikatora. To prosty, inspirujący sposób, dzięki któremu mogą dzielić emocje wyjątkowych chwil, nawet bez spotkania twarzą w twarz.
ZOSTAŃ W DOMU NA ŚWIĘTA 2020
ZGŁOŚ SIĘ
NA SZCZEPIENIE
W spocie motywującym pracowników służby zdrowia do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 postawiliśmy na poczucie misji i zawodową solidarność. Kładąc nacisk na efekty współdziałania różnych specjalistów, podkreślamy, że szczepienie jest kolejnym zadaniem stojącym przed służbą zdrowia.
ZGŁOŚ SIĘ NA SZCZEPIENIE
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW