CENTRUM OGÓLNOPOLSKIEJ OPTYMALIZACJI MEDYCZNEJ

Wdrażanie innowacyjnych technologii informatycznych wspomagających zarządzanie gospodarką lekową jest jednym z elementów nowoczesnej opieki medycznej.

  • WWW
  • BRAND DESIGN
  • PRODUCTION

Najważniejszym elementem realizacji był system informatyczny umożliwiający analizę i usprawnianie procesów finansowych zachodzących w placówkach opieki medycznej. Stanowi on serce całego przedsięwzięcia. Tworząc system mieliśmy za cel stworzenie rozwiązania, które będzie proste w obsłudze i przyjazne użytkownikowi. Ze względu na biznesowy charakter, interfejs zaprojektowaliśmy w sposób umożliwiający skupienie się na pracy i realizacji określonych zadań.

Na zlecenie Centrum Ogólnopolskiej Optymalizacji Medycznej zajęliśmy się także kreacją wizualną oraz produkcją materiałów - folder, bannery, roll-upy, ulotki, wizytówki, infografiki, prezentacje, animacje oraz filmy.
 

 

Dużą uwagę poświęciliśmy na automatyzację oraz kompatybilność procesów. Dzięki temu COOM można zintegrować z praktycznie wszystkimi lokalnymi systemami informatycznymi placówek medycznych.