AUTAKRAJOWE.COM.PL
Autakrajowe to wiodąca w regionie firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową samochodów poleasingowych. W związku z rozwojem sektora sprzedaży Klient powierzył nam opracowanie strony internetowej oraz zintegrowanego systemu do zarządzania relacjami z klientami i procesami fakturowania, prowadzenia magazynu, budżetami
Zakres prac obejmował stworzenie strony internetowej na bazie poprzedniej wersji, ale także jej rozbudowę i ulepszenie o nowe elementy.

System został opracowany na autorskim CMS-ie z wykorzystaniem nowoczesnych algorytmów wyszukiwania. Dzięki przeprowadzonej wnikliwej analizie sugestii użytkowników poprzedniej strony Klienta, portal zyskał nowy, unikatowy i niepowtarzalny charakter.
Zakres prac:
WWW _ PRODUCTION
 
ZAŁOŻENIA SERWISU WWW
Serwis został zaprojektowany z myślą o szybkim, wygodnym i intuicyjnym wyszukiwaniu pojazdów przez użytkowników. Dzięki zastosowaniu rozbudowanego systemu parametryzacji, każdy może odnaleźć w zasobach Klienta interesujący go rodzaj pojazdu.
 
Wyszukiwarka
samochodów
Zaawansowane filtrowanie pozycji
pozwala na precyzyjne określenie
zakresu poszukiwań.

Poprzez elementy
interfejsu, użytkownik z łatwością
wyszuka interesujący go pojazd
PANEL
KLIENTA


System składa się również z niezwykle rozbudowanego modułu do zarządzania sprzedażą od momentu przyjęcia asortymentu (nie tylko samochodów) na magazyn, poprzez sprzedaż, a nawet obsługę posprzedażową, która obejmuje wyliczanie kosztów eksploatacyjnych pojazdu, obsługę przypomnień spłat rat leasingowych/kredytowych.
W panelu klienta dodatkowo
została zamieszczona sekcja
przykominająca urzytkownikowi
o badaniach okresowych pojazdu
oraz ważności polisy.
PREZENTACJA
OFERTY
Poszczególne strony ofert pojazdów cechują się czytelnością układu oraz łatwym dostępem do poszukiwanych przez użytkownika informacji. Wszystkie dane znajdują się w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas i pomaga w wyborze najlepszej oferty.
 
Widok
wyszukanego
pojazdu
Wszelkie informacje o stanie
technicznym pojazdu oraz
dane kontaktowe sprzedawcy,
przedstawiono w przejrzysty sposób.

Zamieszczony hipertekst odsyła
do portali zawierających informacje
o histori pojazdu przedstawionych
na podstawie numeru VIN.
WERSJA MOBILNA
SERWISU


Z myślą o użytkownikach korzystających z urządzeń mobilnych, przygotowaliśmy wersję produktu dopasowaną do wszystkich rozdzielczości ekranu. Dzięki temu osoby korzystające z serwisu są w stanie w dowolnym momencie wejść na naszą stronę i sprawdzić potrzebne im informacje, co umożliwia im również intuicyjny interfejs zawierający wszystkie niezbędne elementy.
Ekrany widoku
mobilnego