AUTAKRAJOWE.COM.PL

Rynek używanych samochodów w naszym kraju ciągle się rozwija. W celu sprostania rosnącym oczekiwaniom klientów, zlecono nam opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pozwalającego na prezentowanie i wyszukiwanie pojazdów, usług, opon i akcesoriów, a także zarządzania praktycznie wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie, w tym procesami sprzedaży, rozliczaniem pracowników i partnerów biznesowych.

  • WWW
  • PRODUCTION

Realizacja oparta o autorskie rozwiazania IT. Pierwszym krokiem było stworzenie strony internetowej zawierającej zaawansowaną wyszukiwarkę pojazdów, galerie, strony informacyjne. Zalogowani użytkownicy mogą tworzyć listę obserwowanych pojazdów, dokonywać rezerwacji samochodów, zapisywać wyniki wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia o dostępności pojazdu.

Przygotowaliśmy również prawdziwą niespodziankę. Po zakupie samochodu, zalogowani mogą korzystać z systemu zarządzania kosztami pojazdu (paliwo, ubezpieczenia, naprawy, itp.) oraz przypomnień o przeglądach, ubezpieczeniach czy ratach leasingowych do zapłaty.